Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Energa Olsztyn

Logo sponsora

PGNiG Superliga Mężczyzn: Terminarz


Znamy już terminarz rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn. Losowanie odbyło się w niedzielę po meczu narodowych reprezentacji Polski i Chorwacji w Warszawie. Już w pierwszej kolejce Warmiacy zmierzą się z Wisłą Płock, po czym w drugiej kolejce zagrają ze zdobywcą Pucharu i Mistrzostwa Polski - Vive Kielce.


Terminarz PGNiG Superligi mężczyzn

1. kolejka
Vive Targi Kielce- Zagłębie Lubin
Traveland Społem Olsztyn- Wisła Płock
BRW Stal Mielec- Nielba Wągrowiec
Siódemka Miedź Legnica- AZS AWF Gorzów Wlkp.
MMTS Kwidzyn- MKS Piotrkowianin
Azoty Puławy- Chrobry Głogów

2. kolejka
Zagłębie Lubin- Chrobry Głogów
MKS Piotrkowianin- Azoty Puławy
AZS AWF Gorzów Wlkp.- MMTS Kwidzyn
Nielba Wągrowiec- Siódemka Miedź Legnica
Wisła Płock- BRW Stal Mielec
Vive Targi Kielce- Traveland Społem Olsztyn

3. kolejka
Traveland Społem Olsztyn- Zagłębie Lubin
BRW Stal Mielec- Vive Targi Kielce
Siódemka Miedź Legnica- Wisła Płock
MMTS Kwidzyn- Nielba Wągrowiec
Azoty Puławy- AZS AWF Gorzów Wlkp.
Chrobry Głogów- MKS Piotrkowianin

4. kolejka
Zagłębie Lubin- MKS Piotrkowianin
AZS AWF Gorzów Wlkp.- Chrobry Głogów
Nielba Wągrowiec- Azoty Puławy
Wisła Płock- MMTS Kwidzyn
Vive Targi Kielce- Siódemka Miedź Legnica
Traveland Społem Olsztyn- BRW Stal Mielec

5. kolejka
BRW Stal Mielec- Zagłębie Lubin
Siódemka Miedź Legnica- MKS Traveland Społem Olsztyn
MMTS Kwidzyn- Vive Targi Kielce
Azoty Puławy- Wisła Płock
Chrobry Głogów- Nielba Wągrowiec
MKS Piotrkowianin- AZS AWF Gorzów Wlkp.

6. kolejka
Zagłębie Lubin- AZS AWF Gorzów Wlkp.
Nielba Wągrowiec- MKS Piotrkowianin
Wisła Płock- Chrobry Głogów
Vive Targi Kielce- Azoty Puławy
Traveland Społem Olsztyn- MMTS Kwidzyn
BRW Stal Mielec- Siódemka Miedź Legnica

7 kolejka
Siódemka Miedź Legnica- Zagłębie Lubin
MMTS Kwidzyn- BRW Stal Mielec
Azoty Puławy- Traveland Społem Olsztyn
Chrobry Głogów- Vive Targi Kielce
MKS Piotrkowianin- Wisła Płock
AZS AWF Gorzów Wlkp.- Nielba Wągrowiec

8. kolejka
Zagłębie Lubin- Nielba Wągrowiec
Wisła Płock- AZS AWF Gorzów Wlkp.
Vive Targi Kielce- MKS Piotrkowianin
Travelanid Społem Olsztyn- Chrobry Głogów
BRW Stal Mielec- Azoty Puławy
Siódemka Miedź Legnica- MMTS Kwidzyn

9. kolejka
MMTS Kwidzyn- Zagłębie Lubin
Azoty Puławy- Siódemka Miedź Legnica
Chrobry Głogów- BRW Stal Mielec
MKS Piotrkowianin- Traveland Społem Olsztyn
AZS AWF Gorzów Wlkp.- Vive Targi Kielce
Nielba Wągrowiec- Wisła Płock

10. kolejka
Zagłębie Lubin- Wisła Płock
Vive Targi Kielce- Nielba Wągrowiec
Traveland Społem Olsztyn- AZS AWF Gorzów Wlkp.
BRW Stal Mielec- MKS Piotrkowianin
Siódemka Miedź Legnica- Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn- Azoty Puławy

11. kolejka
Azoty Puławy- Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów- MMTS Kwidzyn
MKS Piotrkowianin- Siódemka Miedź Legnica
AZS AWF Gorzów Wlkp.- BRW Stal Mielec
Nielba Wągrowiec- Traveland Społem Olsztyn
Wisła Płock- Vive Targi Kielce





źródło: zprp.pl


 

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Każda wypowiedź jest opinią wyłącznie jego autora lub grupy ludzi, którą reprezentuje w swoim imieniu. Serwis warmiaenerga.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze pozostawiane przez użytkowników

Nick:
Wpis: